Ahmet Davutoğlu İstanbul Basını İle Buluştu

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı İsa Mesih Şahin 13 Ocak 2023 Cuma günü “İstanbul Basın Buluşması” programı çerçevesinde basın mensuplarıyla kahvaltılı Programda bir araya geldi.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu yaptığı açıklamada “Biz iktidar olduğumuz basın tam anlamıyla özgür olacak. Hiç bir Gazeteci, Gazetecilik yapmasından dolayı Cezaevinde olmayacak. Yerel basın ülkemizin özgür sesidir. Bazıları iktidara yaranmak için Gazeteci diye aslında görevli bir memur gibi istenilen soruyu sorup istenileni yazılması konusunda talimat alıyorlar. Biz iktidar olduğumzda Cumhurbaşkanı uçağına yerel Gazetecileride alacağız. Geçmişte ulusal bazı medya organları şahsıma yönelik ambargo uyguladı. Ne yapsalar nafile Altılı Masa Millet ittifakı 4 ay sonra iktidar olacak. En donanımlı ve kaliteli kadrolar bizim partimizde bulunuyor. Bizim iktidarımızda temel hak ve özgürlüklere önem vereceğiz. Parti kapatılmasına hep karşıydım, şimdide karşıyım bu yöntem çözum değil” dedi.

Göz Atın

İBB, 4 Çeşit Yemeği 29 TL’den Satışa Sundu

İBB, 4 çeşit yemeğin 29 TL’den satışa sunulduğu Kent Lokantaları’nın 7’ncisini, üniversite öğrencilerinin yoğun olarak …