Ardahan Belediyesi Su ve Kanalizasyon Sorunlarını Çözüyor

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir’in çalışma sezonunun başlamasıyla birlikte Fen İşleri Müdürümüz Seçil Avşar’a verdiği talimat doğrultusunda harekete geçen belediye ekipleri, su ve kanalizasyon onarım çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Ardahan’ın tüm eksiklerini gözden geçirerek yerinde ve zamanında müdahale ile önemli aksaklıkların yaşanmaması için gece gündüz demeden çalışma sergileyen Ardahan Belediyesi ekipleri, sıkıntı bulunan mahallelerde alt yapı anlamında su şebeke hattı onarımı, şebeke hattı yenileme, kanalizasyon giderlerinde onarım, yenileme ve yeni kanalizasyon hattı döşeme çalışmaları yürütüyor. Mahallerimizde kanalizasyon hattı çekilmemiş evlere gün oluyor 200m uzunluğunda 3 m derinliğinde yeni hat çekiiliyor.

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir“Ardahan’ın tüm sorunlarını ortadan kaldırmak için bu göreve geldiğini belirterek, Buna inanıyoruz. Bu şehre sözümüz var. Gün içinde ve gece mesaisinde 20 tane su ve kanalizasyon arızası gideriyor ve yeni abonelere hat çekiyoruz”dedi.

Göz Atın

Ardahan Belediyesi Çalışıyor

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir’in direktifleri doğrultusunda aylardır yoğun bir tempoda ter döken belediye bünyesindeki …

Bir cevap yazın