Ardahan Posof Türkgözü Sınır Kapısı 2 Mayıs’ta Açılacak

Ardahan Posof Türkgözü Sınır Kapısı açılması için Ramazan Bayramı’nın ilk günü (2 Mayıs 2022 Cumartesi) yolcu geçişine acıması yönünde tavsiye kararı alındı.

Ardahan Posof Türkgözü Sınır Kapısı’nda, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Gümrük ve Turizm İşletmeleri Genel Müdürlüğü (GTİ) tarafından kapının yeniden modernizasyonu çerçevesinde devam eden inşaat çalışmalarını Ardahan Valisi Hüseyin Öner, Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Çetin Demirci, Posof İlçe Kaymakamı Ahmed Çelik, Posof Belediye Başkanı Cahit Ulgar, Ardahan Emniyet Müdürü Ünsal Hayal, İl Jandarma Komutanı Albay Ali Naci Aldemir, yeraldığı heyet yerinde incelediler. Yürütülen çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi alındı.

Yapılan açıklamada, Ardahan Posof Türkgözü Sınır Kapısı ise Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Gümrük ve Turizm İşletmeleri Genel Müdürlüğü (GTİ) tarafından sınır kapısının yeniden modernizasyonu çerçevesinde devam eden inşaat çalışmaları nedeniyle vatandaşların ve ülkemize gelecek olan turistlerin can güvenliği açısından sorun teşkil etmemesi için Ramazan Bayramı’nın ilk günü (2 Mayıs 2022 Cumartesi) yolcu geçişine acıması yönünde tavsiye kararı alındı.

Göz Atın

İstanbul Caddebostan’da Denizcilik Şenlikleri Nefes Kesti

İBB’nin düzenlediği ‘Denizcilik Şenlikleri, Caddebostan Plajı’nda nefes kesen gösterilerle başladı. İBB İtfaiyesi’nin arama kurtarma ekibi, …