Ardahan’da Maske Takma Zorunluluğu Getirildi

İl Umumi Hıfzıssıhha Meclisinin oy birliğiyle Ardahan merkezi ve ilçelerinde, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını tedbirleri kapsamında maske takma zorunluluğu getirildi.

Covıd-19 salgına karşı mücadelede ilk günlerden itibaren etkin ve karalı bir çalışma yürüten Ardahan Belediyesi, atölyelerinde üretilen maskeleri şehir genelinde çeşitli noktalarda kurduğu stantlarda dağıtımı devam ediyor.

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, yaptığı açıklamada ”  Belediye olarak salgına karşı her türlü önleyici tedbirlerin alınmaya devam ettiğini “Kendi atölyelerimizde kendi imkanlarımızla ürettiğimiz maskeleri şehir genelinde ücretsiz olarak dağıtıyoruz. Maske dağıtımının günlük olarak devam edeceğini, belirten Başkan Demir, Belediye hizmet binası,  Milli Egemenlik Parkı ve Şehirlerarası otogarda kurulan maske dağıtım noktalarında maske dağıtım çalışmamız devam ediyor ”dedi.

Göz Atın

Erkan Sarıkaya Ramazan Bayramı Mesajı

Ramazan ayı, insanlara birbirlerini sevmeyi, saygı göstermeyi ve yardımlaşmayı öğretir. Küslerin barıştığı bu bayramda mutluluk …

Bir cevap yazın