Avşar Tandır evi ve Restaurant

İstanbul Maltepe sahilide hizmet veren Avşar Tandır evi ve Restaurant, Kars, Ardahan yöresl yiyeceği olan Kaz eti yiyebileceğiniz nezih mekanlar başında geliyor.

Avşar Tandır evi ve Restaurant, Kış ayların vazgeçilmez lezzeti ile ün yapan Kaz eti için uğrayabileceğiniz yerler arasında önerebileceğimiz bir mekan olarak öne çıkıyor. Yaz aylarında Ardahan’da Köylüler tarafından yetiştirilen Kazları en doğal yollardan kesimini yapıp yine pişirilmesindede önemli yer tutan Taş fırında pişirilip sesvis edilen Kaz eti doyumsuz lezzeti ile fark yaratıyor. Sabahları ise yöresel yiyeceklerden oluşan açık büfe kahvaltı ile bölgede yaşayan vatandaşların tercih ettiği kaliteli bir mekan olma özelliğini taşıyor. Maltepe sahilinde Deniz kenarında geniş ve ferah bir mekan ile müşterilerine hizmet veren Avşar Tandır evi ve Restaurant, aynı zamamda Kaz eti yemek için çok sayıda ünlü Siyaset, İşadamı, Gazeteci ve Sanatçının uğrak yeri haline geldi.

Göz Atın

İBB, 4 Çeşit Yemeği 29 TL’den Satışa Sundu

İBB, 4 çeşit yemeğin 29 TL’den satışa sunulduğu Kent Lokantaları’nın 7’ncisini, üniversite öğrencilerinin yoğun olarak …

Bir cevap yazın