Büyükçekmece KAISIAD İlk Toplantısını Yaptı

Merkezi İstanbul Büyükçekmece’de bulunan ve Başkanlığını Ersin Çetinkaya’nın yaptığı Büyükçekmece Kars Ardahan Iğdır Sanayici ve İş Adamları Derneği 1. toplantısını yaptı.

Kısa süre önce kuruluşunu  tamamlayan Büyükçekmece Kars Ardahan Iğdır Sanayici ve İş Adamları Derneği ilk toplantısını Mimarovo Kebapçı Çetin Usta Restaurant’ta yaptı. Yapılan toplantıya Kars Ardahan Iğdır Sanayici ve İşadamları Derneği yönetim kurulu Kurucular ve üyeler katıldı. Toplantının açılışında konuşan Büyükçekmece KAISİAD korucu başkanı Ersin Çetinkaya, yaptığı açıklamada “1 ay önce hemşerilerimizin onayını alarak derneğimizi kurduk. Bugünde tanışma yemeği de buluşduk. Katılıp destek sunan ve renk katan bütün hemşerilerime teşekkür ediyorum. Yönetim kurulu arkadaşlar ile çıktığımız bu yolda hiç bir ayrım yapmadan siyaset bulaştırmadan bütün hemşerilerimizi kucaklayıp güçlü bir KAI Lobisi oluşması için hizmet edeceğiz” dedi.

Göz Atın

İmamoğlu: İstanbul’u spor kenti haline getirmek istiyoruz

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), 20 farklı branşta faaliyet gösteren toplam 1.100 spor kulübüne malzeme dağıtımına …

Bir cevap yazın