Eren Küpeli: Güçlü bir ekip ruhuyla biz hazırız

Merkezi İstanbul Esenyut’ta bulunan Ardahan ili Göle Dernekler Federasyonu (GÖLE-FED) 26 Haziran 2022 Pazar günü ertelenen kongresini yapacak. Kongreye kısa süre kala adaylarda çalışmalarına hız verdi.

Göle Dernekler Federasyonu (GÖLE-FED) Başkan adayı Eren Küpeli, Tellioğlu Köyü Derneği ziyareti sonrası yaptığı açıklama şöyle:

26 HAZİRAN 2022 Pazar günü GÖLE Dernekler Federasyonu Seçimi için emin adımlarla Güçlü Göle, Güçlü Federasyon ve Güçlü yarınlar için hep birlikte EL ELE , OMUZ OMUZA ayrıştıran değil birleştiren anlayışıyla Ben değil BİZ olmak İçin güçlü bir ekip ruhuyla biz hazırız.
Gücümüze güç katan hizmet yolunda bizi tercih edip Güçlü Göle, Güçlü Federasyon anlayışını benimseyip bizlere katılım sağladığını açıklayıp bizi onurlandıran TELLİOĞLU köyüme Dernek Başkanıma Yönetimin kuruluna hemşerilerime minnettarım.
Bu hizmet yolunda kıymetli desteklerini esirgemeyen hemşerilerime, delegelerimize ve bizleri mekanında ağırlayan Fürüze işletme sahibi Kenan Ayhan Gündoğdu abilerime şahsım ailem ve yol arkadaşlarım sonsuz teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum.
Saygılarımla.

Göz Atın

Ardahan Hanak Derneği Kongre Yaptı, Togay Çoban Başkan Oldu

Ardahan İli Hanak İlçesi ve Çevre Köyleri Kültür Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği 3. olağan genel …