Erzurum Yakutiye Belediye Başkanı, Köprülü Belediyesi’ni Ziyaret Etti

Ak Parti Ardahan Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay'ın öğrencisi olan Erzurum Yakutiye Belediye başkanı Dr. Mahmut Uçar, Köprülü Belediyesi ile ''Kardeş Belediye'' olarak Köprülü Belediye Başkanı Yücel Akkaç'u ziyaret etti.

Yakutlu Belediye başkanı Dr. Mahmut Uçar; Köprülü Belediyesine Bir pasaj, Belde giriş Amblemi ve köprümüzün ışıklandırılması ile Köprülüye Yakışır şekilde Tadilatını yapacaklarının sözünü vererek Atalay için ''Orhan Atalay bey hocam için Her türlü Desteğe Hazırız daima'' ifadelerini kulandı.

Köprülü Belediye Başkanı Yücel Akkoç yaptığı açıklamada ''Erzurum ili Yakutiye Belediye Başkanımız Dr. Mahmut Uçar bey ve ekibi Bizleri Kardeş Belediye olarak ziyaret ettiler. Hoş gelmişler Başkanımız Belediyemize Destek olarak Bir pasaj ve Belde giriş Ablemi ve köprümüzün ışıklandırılması ve Köprülüye Yakışır şekilde Tadilatını Üstlendiler. Ardahanın gururu Vekilimizin öğrencisi ve aynı Zamanda Dostu olan Başkanımız Orhan Atalay bey hocam için Her türlü Desteğe Hazırız daima ifadelerini kulandılar. Köprülü Halkı adına teşekkür ediyorum'' dedi.

Göz Atın

Erkan Sarıkaya Ramazan Bayramı Mesajı

Ramazan ayı, insanlara birbirlerini sevmeyi, saygı göstermeyi ve yardımlaşmayı öğretir. Küslerin barıştığı bu bayramda mutluluk …

Bir cevap yazın