Faruk Demir, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu Ziyaret Etti

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin ile birlikte İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmanoğlu’nu makamında ziyaret etti.

CHP’li Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, ilk önce Ardahanlı ve CHP’li Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin’i ziyeret edip Ardahan’a davet etti. Başkan Demir daha sonra CHP’li İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmanoğlu’nu makamında ziyaret ederek Ardahan’a davet etti. Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, İstanbul’da ziyaret ettiği çok sayıda Belediye Başkanını Çıldır Gölü’nü görmeye davet etiği öğrenildi.

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, sosyal medya sayfasında ziyaret ile ilgili paylaşımı şöyle:

Sn. EKREM İMAMOĞLU, başkanımızı;Ardahan’ımızın gururu Şişli Bld. Başkanımız Muammer KESKİN ağabeyim ile ziyaret ettik.Mümkün olan en kısa zamanda kendilerini SERHAT ARDAHAN,da konuk edeceğiz. Destek, ilgi ve alakaları için Hemşehrilerim ve ilimiz adına sonsuz teşekkürler.

Göz Atın

İstanbul’da 3,5 Milyona Hizmet Edecek Metroya Onay Yok

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun, “Milyonlarca vatandaşın kullanacağı İncirli-Sefaköy-Beylikdüzü metrosunun yapımını kimse engelleyemeyecek. Projeler …

Bir cevap yazın