Fatih Sinan Yılmaz, ARDA-FED Başkan Adayı Olduğunu Açıkladı

Uluslararası Akreditasyon Organizasyonu (ULAK) Başkanı Fatih Sinan Yılmaz, 16 Nisan’da yapılacak İstanbul Ardahan Dernekler Federasyonu (ARDA-FED) Kongresinde Başkan adayı olduğunu açıkladı.

Merkezi İstanbul Şişli’de bulunan Ardahan Dernekler Federasyonu (ARDA-FED) 16 Nisan 2021 Cuma günü kongre yapacak. Kongre öncesi Uluslararası Akreditasyon Organizasyonu (ULAK) Başkanı Fatih Sinan Yılmaz, kendisine gelen yoğun talep ve öneri üzerine aday olduğunu belirtti.

ULAK Başkanı Fatih Sinan Yılmaz, Siyasal Yaşam Gazetesi Sahibi Erkan Sarıkaya’ya yaptığı açıklamada ”Ardahan Dernekler Federasyonu Başkanı adayı olmam için İstanbul’dan ve başka bir çok şehirdeki kanat önderi beni arıyarak aday olmamı istedi. Ben bu kongre seçiminde tüm Dünyadaki Ardahanlıların Başkanı olacağım. Ardahan Dernekler Federasyonu Başkanı olursam 5 yıl içinde Federasyona bir yer kazandıracağım. Eğer Federasyona söz verdiğim mekanı almasam bir daha aday olmayacağım” dedi.

Göz Atın

İstanbul Caddebostan’da Denizcilik Şenlikleri Nefes Kesti

İBB’nin düzenlediği ‘Denizcilik Şenlikleri, Caddebostan Plajı’nda nefes kesen gösterilerle başladı. İBB İtfaiyesi’nin arama kurtarma ekibi, …

Bir cevap yazın