Gazeteci Erkan Sarıkaya, Tempo Tv’de Gündemi Değerlendirdi

Siyasal Yaşam Gazetesi ve Serhat Yaşam Dergisi imtiyaz sahibi Erkan Sarıkaya, TEMPO TV‘de Gazeteci Fakir Yılmaz’ın hazırlayıp sunduğu ”Gazetecilerle Gündem” programına konuk oldu.

16 Nisan 2023 Pazar günü TEMPO TV’de Gazeteci Fakir Yılmaz’ın hazırlayıp sunduğu ”Gazetecilerle Gündem” programına Gazeteci Erkan Sarıkaya ve İş İnsanı Cemal Uygur konuk oldular. Erkan Sarıkaya, 14 Mayısta yapılacak genel seçimler öncesi yaşanan siyasi gündemi değerlendirdi.

Siyasal Yaşam Gazetesi ve Serhat Yaşam Dergisi imtiyaz sahibi Gazeteci Erkan Sarıkaya, programda yaptığı açıklamada ”Ülkemizde son yıllarda yapılacak en önemli Cumhurbaşkanı ve Milletvekili seçimi ilk defa küçük partilerin büyük partiler saflarında yer alması ile siyasi kutuluplaşma yaşandığınıda görüyoruz. Ekonomide yaşanan sıkıntılar ve ilk defa oy kulanacak gençlerin oyu  14 Mayıs seçimlerinde belirleyici olacak” dedi.

Göz Atın

Erkan Sarıkaya Ramazan Bayramı Mesajı

Ramazan ayı, insanlara birbirlerini sevmeyi, saygı göstermeyi ve yardımlaşmayı öğretir. Küslerin barıştığı bu bayramda mutluluk …