Göle Dernek Başkan Adayı Köksal Bozkurt Kahvaltılı Programı

Merkezi İstanbul Esenyut’ta bulunan Ardahan İli Göle Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 15 Mayıs 2022 Pazar günü Saat 13.00’de Esenyurt Kültür merkezinde kongre yapacak. Kongre öncesi Göle Dernek Başkan adayı Köksal Bozkurt, Köprülü Beldesi Dernek merkezinde Kahvaltılı bir program düzenleyerek projelerini açıkladı.
 .
İstanbul Göle Derneği Başkan adayı Köksal Bozkurt yaptığı açıklamada ”Bizim en büyük projemiz sevgi ve kucaklama projesi olacaktır. İstanbul’da yaşayan ihtiyaç sahibi Göleli hemşerilerimizi tespit ederek bunlara yardım  etmek ve işsiz gençlerimiz için şirketler ile görüşüp iş sahibi olmalarına yardımcı olacağız. Göle ile ilgi sorunlar üzerinde daha çok durarak çözüm önerilerimizi ilgili bürokratlara ileteceğiz. dernek yönetimi olarak üyelerimize karşı şeffaf olacağız” dedi.
.
Ayrıca Toplantıda söz alan Göle Dernek Başkanı  Bülent Sarıtaç, ”Adaylığım konusunda Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt ile her hangi bir görüşme yapmadım ve herhangi destek talebinde bulunmadım”dedi.
.
Serinçayır Köyü Dernek Başkanı Acar Dağ ise ”Gazeteciler Gazeteciliğini yapsın Dernek Başkanlarıda Dernekçiliğini yapsın. Gazetecinin işi Dernekleri karıştırmak veya dizayn  etmek değildir” dedi.
.
İstanbul Göle Derneği Başkan adayı Köksal Bozkurt’un Esenyurt Köprülü Beldesi Dernek merkezinde Kahvaltılı programına Gelecek Partisi Esenyurt ilçe Başkanı Veysel Karatay, İstanbul Ardahan Kültür evi Başkanı Efrail Çifci, Siyasal Yaşam Gazetesi İmtiyaz Sahibi Erkan Sarıkaya, Göle Dernekler Federasyonu Başkan adayları Yılmaz Yeni, Gökhan Karakoyun, İstanbul Göle Dernek Başkanı  Bülent Sarıtaç, Göle Dernek Başkanı Adayı Harun Yıldırım, Göle Dernek Başkanı Adayı Tellioğlu Köyü Dernek Başkanı Talip Budak, Siyasetçi-Yazar Tuncer Dağ, Köprülü Derneği Kurucu Başkanı Şakir Özyıldırım, Köprülü Beldesi Dernek Başkanı Erol Özkurt, Köprülü Beldesi Derneği Anadolu Şube Başkanı Levent Kurşun, Eski Şube Başkanı Bülent Kavak, Köprülü Beldesi Eski Dernek Başkanları İlyas Polat, Müftü Çam, Kurbani Karadoğan, Orhan Özyıldırım, Eski Köprülü Beldesi Belediye Başkanı Yıldırım Sarıkaya, Siyasetçi Engin Sarıkaya, Esenyurt Muhtarlar Dernek Başkanı İncirtepe Muhtarı Ahmet Kuzgun, Yunus Emre Mahallesi Muhtarı Gökmen Çiftçi, Yeleçli Köyü Dernek Başkanı Gürbüz Kayıkcı, Tahtakıran Dernek Başkanı Yücel Yıldırım, Serinçayır Dernek Başkanı Acar Dağ, Çalıdere Dernek Başkanı Ali Rıza Bozkurt, Yeniköy Dernek Başkanı Arif Sucu, Samandöken Köyü Dernek Başkanı Ensar Şahin, Türkeşli Dernek Başkanı Ramazan Yolcu, Abur Dernek Başkanı Gökmen Malkoç, Durançam Dernek Başkanı Yener Tahtacı, Erkan Özçelik ve çok sayıda Göleli ve Köprülü Beldesi hemşehrimiz katıldı.

Göz Atın

Bursa, Science Expo’ya hazırlanıyor

 Bursa’da bilim ve teknoloji alanında farkındalık oluşturmak amacıyla 2012 yılında başlayan, pandemi nedeniyle iki yıldır …