Göle İlçe Merkezi Caddeleri Aydınlanacak

Ardahan Göle ilçe merkezi Erzurum Belediyesi desteği ile aydınlatma projesi hazırlandı.

Göle Belediyesiyle kardeş belediye olan Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen İlçeyi ziyaret etmesinden sonra gelen teknik heyet ilçeye görsel güzellikte katacak olan aydınlatma projesinin ön çalışması yapıldı.

Etüd çalışmaları sonrası yakında başlayacak aydınlatma programı uzun bir süredir süren yeraltı çalışmalarının akibinde bir şehri güzelleştiren ona estetik ve görsel güzellik katacak ağaçlandırma ile cadde ve sokaklarının renkli ışınlar ile aydınlatılması gelecek Göle kavramını da kendine yüklüyor.

Başkan İlhan Gültekin, Zabita Amiri Talip Gültekin ve Zabita ekibi Teknik heyet ile Kars, Oltu, Ardahan ve Hapan caddesinde incelemelerde bulunarak ışıklandırılma ön etüdü yapıldı.

Başkan Gültekin yaptığı kısa açıklamada “Gölemize hayırlı olsun” dileklerin de bulunarak, “Başta Milletvekilimiz Pror. Dr. Orhan Atalay hocamız olmak üzere, kardeş belediye Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen ile projede emeği gecen herkese teşekkür ediyorum. Aydınlık bir Göle düşünü kurmak Göle’in gelecek düşüdür.” dedi.

Haber/ Şanlıbay Alabay

Göz Atın

Erkan Sarıkaya Ramazan Bayramı Mesajı

Ramazan ayı, insanlara birbirlerini sevmeyi, saygı göstermeyi ve yardımlaşmayı öğretir. Küslerin barıştığı bu bayramda mutluluk …

Bir cevap yazın