Göle Kaymakamı’ndan Koranivürüs Denetimi

Kısa süre önce yeni görevine başlayan Ardahan Göle İlçe Kaymakamı Haluk Koç, Göle cadde ve sokaklarında özellikle halkın yoğun kullandığı sosyal alanlarda Koranavirüs (Covid-19) salgını için alınan tedbirleri için denetim yaptı.

İlk kez Göle halkı ile karşılaşan ilçe Kaymakamı Haluk Koç’a ”İlçemize Hoş geldiniz..” temennisinde bulunuldu. Kaymakam Koç, kendi sağlığımız için maske takmak ve sosyal mesafe kurallarına uyulması için özen gerektiğini hatırlatarak tebrikleri de kabul etti.

Kaymakam Koç, özellikle halkın yoğun kullandığı yemek ve çay salonları ve pastahaneleri ziyaret ederek kurallara uyulup uyulmadığına, dezenfekten,oturma düzeni ile sokaklarda maske takma konusunda halkı uyardı.
Kaymakam Koç’a Göle İlçe Emniyet Amiri Mehmet Yüksel, Jandarma komutanı, Belediye zabitasi, sağlık personeli ve emniyet bireyleri eşlik etti.

Haber: Şanlıbey Alabay

Göz Atın

İstanbul’da 3,5 Milyona Hizmet Edecek Metroya Onay Yok

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun, “Milyonlarca vatandaşın kullanacağı İncirli-Sefaköy-Beylikdüzü metrosunun yapımını kimse engelleyemeyecek. Projeler …

Bir cevap yazın