Halis Görken: Kars’tan Bir Ev Alın, Ev Alamıyorsanız Bir Çay Bardağı Alın

İstanbul Çekmeköy Sanayici ve İş adamları Derneği Başkan Vekili Halis Görken, memleketi Kars için önemli açıklamalarda bulundu.

Lider Trafik Müşavirliği kurucusu ve yönetim kurulu Başkanı İş adamı Halis Görken yaptığı açıklamada ‘’Kars yaz aylarında nüfusu yerli ve yabancı turistler ile birlikte 10 kat olacağına inanıyorum. Ülkemizin ve Dünyanın yeni moda şehri Kars, tarih boyunca Doğunun Kültür Başkenti olmuştur. Kars aynı zamanda hoşgörü ve birlikte yaşam şehri olmuştur. İnanç turizmi, Gastronomi, Kış turizm Çıldır gölünde Su sporları, Ani harabeleri, kendi bir tarih olan, kendini tarihte hissetmek isteyen ve tarih içinde yolculuk yapmak isteyen örnek bir Dünya şehridir Kars. Eğitim, Sosyal yaşantısı ve nice adını sayamadığımız doğal güzellikleri ile gitmeniz, Kars Kalesinden Şehri ve Dünyayı seyretmek olmazsa olmazlarındandır. Bir Kars ziyaretimde bir dostum bana ‘Kars şehrimize gelen her ziyaretçimiz bir çay bardağı alırsa ihya olur şehrimiz’ dedi. Kars tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapmış kadim bir şehirdir. Kars misafirperverliği hissetmeniz dileğiyle sizleri bu muhteşem şehri ziyaret etmenizi öneriyorum” dedi.

Göz Atın

İstanbul Caddebostan’da Denizcilik Şenlikleri Nefes Kesti

İBB’nin düzenlediği ‘Denizcilik Şenlikleri, Caddebostan Plajı’nda nefes kesen gösterilerle başladı. İBB İtfaiyesi’nin arama kurtarma ekibi, …

Bir cevap yazın