Köprülü Beldesi Derneği Futbol Turnuvası Sona Erdi

Ardahan ili Köprülü Beldesi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Geleneksel Futbol Turnuvası 13 Kasım 2022 Pazar günü oynanan Final Maçları ile sona erdi.

Merkezi İstanbul Esenyut’ta bulunan Köprülü Beldesi Derneği tarafından organizasyonu yapılan 7. Köprülü Derneği Futbol Turnuvası, Serkan Karakılıç Koordinatörlüğünde 8 Takım mücadelesi ile büyük bir çekişme yaşandı. 13 Kasım Pazar günü Sahada yapılan kupa töreninden sonra etkinlik Köprülü Dernek binasında devam etti.
Son hafta oynanan 3. lük maçında Tekçam Spor 2-1 Dedeşen Spor Final maçında Köprülü Dernek1-4 Amber Spor skorlar ile sona erdi.

Ardahan ili Köprülü Beldesi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Erol Özkurt yaptığı açıklamada “Köprülü Derneği Futbol Turnuvamız, bir birinden güzel, çekişmeli ve zevkli maçlar, birlik ve beraberlik içinde katılım gösteren hemşehrilerimizle ve birçok güzel anıyla tamamlanmış oldu. Sahada yapılan kupa töreninden sonra etkinliğimiz Dernek binamızda devam etti. Ahirete intikal etmiş değerli abilerimizinde anıldığı Turnuvamız güzel karelerle son bulmuştur. Katılım gösteren 8 takım futbolcu ve sorumlularına, seyircilere organizasyonu emeği geçen herkese yönetim kurulu adına teşekkür ediyorum arkadaşımıza çok çok teşekkür ediyorum” dedi

Göz Atın

Erkan Sarıkaya Kimdir, Erkan Sarıkaya Hayatı ve Biyografisi

Gazeteci Erkan Sarıkaya, 1974 yılında Ardahan Göle İlçesine bağlı Köprülü Beldesi’nde doğdu. Dört kardeşin en …