Köprülü Derneği Anadolu Şubesi 8. Olağan Kongresini Yaptı

Merkezi İstanbul Maltepe'de bulununan Ardahan İli Göle İlçesi Köprülü Beldesi derneği Anadolu yakası Şubesi 8. olağan kongresini yeni Dernek merkezinde gerçekleştirdi.

Maltepe Fındıklı mahallesi'nde bulunan Köprülü Derneği Anadolu Şubesi 12 Ocak 2020 Pazar günü 8. Olağan kongresi Divan Başkanı Şakir Özyıldırım ve Divan üyeleri Mustafa Sarıkaya, Orhan Kurşun. Canip Akkoç tarafından gerçekleştirildi. Kongrede tek aday olan Levent Kurşun Köprülü Derneği Anadolu yakası Şube Başkanı seçildi.

Yeni Başkan Levent Kurşun yaptığı açıklamada '' Dernek borcu olarak devraldığımız 21.800 TL bu ay sonunda kapatmayı taahhatüt ediyoruz. Yönetim olarak önceliğimiz 57 olan üye sayısını daha fazla artırmak ve Dernekte kadınlara yer vermek için bir çalışma yapmak olacaktır. Ayrıca Dernek merkezimizde öğrencilerimize eğitim vermek ve Köprülü Beldesi'nde bulunan 3 Çeşmemimizi onarıp yenilemek olacaktır'' dedi.

DERNEK YÖNETİMİ

Başkan Levent Kurşun, Yönetim Kurulu: Gürbüz Aras, Erkan Özuğurlu, Metin Kavak, Erbil Çakmakçı, Atanur Avşarlı, İlker Deriğrmenci, Volkan Özakdağ, Ersoy Irmak, Taner Karakoyun, Emrah Gökbulut, Gürhan Özyıldırım, Kayhan Karakuş, Onur Sarıkaya, Doğukan Akkoç, Asım Çakmakçı, Barış Polat, Erdinç Özçelik

 

Göz Atın

Kocaeli’de 3. Kars Ardahan Iğdır Tanıtım Günleri

Merkezi Kocaeli’nde bulunan Kars Ardahan Iğdır Vakfı ve Kocaeli Serhat İlleri Kars Ardahan Iğdır Dayanışma …

Bir cevap yazın