Köprülü Ortaokulu Mezunları 3. Defa Buluştu

Ardahan Köprülü Beldesi Ortaokulu mezunları 12 Kasım 2022 Cumartesi akşamı Esenyurt’ta Köprülü Derneği binasında Çağ Kebaplı gecede bir araya geldiler.

Ardahan Köprülü Beldesi Ortaokulu mezunları 3. defa buluştuğu gecede Köprülü Beldesi Dernek Başkanı Erol Özkurt, Durançam Köyü Dernek Başkanı Yener Tahtacı, AK Parti Arnavutköy Belediye meclis üyesi Özcan Çakmakçı, Siyasal Yaşam Gazetesi İmtiyaz Sahibi Erkan Sarıkaya, Fatih Kız Meslek Lisesi Müdür yardımcısı Muzaffer Deli ve çok sayıda Köprülü Beldesi Ortaokulu mezunu katıldı.

Gecede Köprülü Beldesi yöresel yiyeceği Çağ kebap yenildi. Ozan Zeynel Çınar’ın söylediği türkülere halay çekerek eşlik eden Köprülü Beldesi Ortaokulu mezunları öğrencilik günlerini yad ettiler.

Gecede bir konuşma yapan Erkan Sarıkaya, Köprülü Beldesi Ortaokulu mezunları buluşmasını bundan böyle her yıl Köprülü Beldesi Derneği ve Köprülü Beldesi Mahallesi olan Köy Dernekerin organizasyonu yapmalarını kararlaştırdıklarını ve kendilerinin de bu organizasyona destek vermeye devam edeceklerini açıkladı.

Göz Atın

Erkan Sarıkaya Kimdir, Erkan Sarıkaya Hayatı ve Biyografisi

Gazeteci Erkan Sarıkaya, 1974 yılında Ardahan Göle İlçesine bağlı Köprülü Beldesi’nde doğdu. Dört kardeşin en …