Köseoğlu Evden Eve Taşımacılık Yeniliklerle Hizmetinizde

Köseoğlu Evden Eve Taşımacılık Sahibi ve Aynı Zamanda İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği (END) Başkanı Davut Ukan, Sektörde Yenilikler İle Öncü Olmaya Devam Ediyor.

Özelikle yaz aylarında şehir içi yada şehirlerarası evini başka bir yere taşımak isteyen vatandaşların güvenilir ve kurumsal firmaları tercih etikleri görülüyorç Belli aralıklarla ev değiştirmek zorunda olan insanların, kesinlikle güvenilir bir evden eve nakliyat firmasıyla çalışmaları gerekmektedir. Çünkü eşyalar bilinçsiz taşındığı sürece kullanım ömürleri azalacağı gibi; her zaman daha fazla masraf yapmak zorunda da kalabilirsiniz. Eğer taşınacağınız yer İstanbul ise, çok şanslısınız demektir.

Köseoğlu Evden Eve Taşımacılık Sahibi Davut Ukan Açıklaması Şöyle:

İstanbul Evden Eve Nakliyat firmamız sayesinde, her zaman en kaliteli çözümlere hızlı ve sorunsuz olarak ulaşabileceğiniz en iyi hizmetleri sizlere sunmamızla birlikte, yaşayacağınız her türlü olumsuzluğunda önüne geçmekteyiz. Profesyonel hizmetlere öncelik veren ve kendini sürekli geliştiren personellerimiz, her yıl yenilenen araçlarımız ve hizmet kalitemiz sayesinde, aradığınız en iyi olanaklara en hızlı fırsatlarla erişmenizi sağlayacak unsurlara sizlerde ulaşabilirsiniz.

En doğru zamanlarda sorunsuz taşınma ihtiyaçlarınız giderebilir, en uygun fiyatlara işlemleri sağlatabilirsiniz.

Köseoğlu evden eve nakliyat 1986 yılında İstanbul’da kurulan bir nakliyat firmasıdır.Firmamız, 1986 yılından beri siz değerli müşterilerimize şehiriçi ve şehirlerarası olmak üzere Türkiye’nin her bir noktasına ev taşımacılığı, ofis taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, depolama ve lojistik hizmeti sunmuştur. Nakliyat, karşılıklı güven ve tecrübe gerektiren bir iştir. 48 yılın bizlere getirdiği tecrübe ve deneyimlerle siz değerli müşterilerimize güvenli, hızlı ve kaliteli bir nakliye hizmeti sunuyoruz.

Köseoğlu Nakliyat olarak nakliye işlemlerimizi büyük bir titizlik ve düzenle yapıyoruz. Alanında uzman, tecrübeli, deneyimli ve kadrolu elemanlarımızı sizlere hizmet verebilmek için sunuyoruz. Personellerimiz sizlere her zaman en güzel hizmeti veriyor ve sizleri geride mutlu bir şekilde bırakıyor.

Taşımacılık konusunda müşterilerimizin her zaman kafalarında soru işaretleri oluşuyor.Bizler firmamız olarak kafanızın içerisindeki tüm soru işaretlerini siliyoruz. En hassas olduğunuz noktalardan birisinin oralarınızın ve mobilyalarınızın yeni adreslerine hasarsız bir şekilde ulaştırılması olduğunu biliyoruz. Bizler firmamız olarak eşyalarınızı taşınma işleminden önce özel ambalajlarımızla paketliyoruz.

Eşyalarınız paketlenme işleminin ardından geniş araç filolarımızdan seçilmiş geniş, temiz ve ferah aracımızın içerisine yerleştiriliyor ve yeni adreslerine doğru yola koyuluyorlar. Eşyalarınız yeni adreslerine ulaştığı zaman eşyalarınız dairenizin içerisine kadar taşınıyor ve ardından eşyalarınızın kurulumları gerçekleştiriliyor. Eşyalarınız sizlere hiçbir hasar görmeden teslim ediliyor.

Firmamız, sizlere depolama, lojistik ve ev taşımacılığı alanında standartların üzerinde bir hizmet vermektedir.Sizlere güvenli, kaliteli ve hızlı bir hizmet veriyoruz. Uzman personellerimiz, geniş araç filolarımız ve gerekli ekipmanlarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için telefonun diğer ucunda sizleri bekliyoruz.

ADRES: Kayışdağı Yolu Caddesi. No:114 Ataşehir İstanbul

İLETİŞİM: 444 51 95

info@koseogluevdeneve.com

Göz Atın

Erkan Sarıkaya Ramazan Bayramı Mesajı

Ramazan ayı, insanlara birbirlerini sevmeyi, saygı göstermeyi ve yardımlaşmayı öğretir. Küslerin barıştığı bu bayramda mutluluk …

Bir cevap yazın