Mollahasan Köyü Derneği’nden Gökhan Karakoyun’a Tam Destek

Merkezi İstanbul Esenyut’ta bulunan Ardahan ili Göle Dernekler Federasyonu (GÖLE-FED) 26 Haziran 2022 Pazar günü ertelenen kongresini yapacak. Kongreye kısa süre kala adaylarda çalışmalarına hız verdi.

Göle Dernekler Federasyonu (GÖLE-FED) Başkan adayı Gökhan Karakoyun, Mollahasan Köyü Derneği ziyayareti sonrası yaptığı açıklama şöyle:

Değerli hemşerilerim ;
Bilindiği üzere 26 Haziranda yapılacak Göle dernekler federasyonumuzun genel kurulunda Toplumumuzu hayal etiğimiz seviyeye gelmesi için bizlere inanan güvenen projelerimizi gerçekleştirmek için bizlere destek veren. Ekibimize yeni bir halka ekliyen. Özelikle belirtmek gerekirse bütün delegasyonu ile bütün adayları buluşturan ve bütün adayları dinleyerek ortak karar alan çok kıymetli MOLLAHASAN köyümüzün bizim projelerimize ve ekibimize inanarak aldıkları destek kararlarından dolayı kıymetli başkanım Eyüp KESGİN ve yönetim kuruluna ayrıca tüm MOLLAHASAN köylülerime şükranlarımı sunuyorum.
ETKİN, YETKİN ve GÜÇLÜ Bir Göle için her gün dahada büyüyen dev bir kadroya katılan yeni yol arkadaşlarıma ve tüm hemşerime hayırlı olmasını temenni ederim. Saygılarımla

Göz Atın

Ardahan Hanak Derneği Kongre Yaptı, Togay Çoban Başkan Oldu

Ardahan İli Hanak İlçesi ve Çevre Köyleri Kültür Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği 3. olağan genel …