Pendik Ardahan İl Derneği Kaz Gecesi Yaptı

Merkezi İstanbul Pendik’de bulunan ve Başkanlığını Adnan Köroğlu’nun yaptığı Pendik Ardahan İl Derneği 23 Aralık 2021 Perşembe akşamı geleneksel Kaz gecesi etkinliği düzenledi.

Pendik Ardahan İl Derneği Başkanı Adnan Köroğlu yaptığı açıklama şöyle:

“Yönetimi olarak, Pendemi nedeni ile davetiyeyi sınırlı tutarak, düzenlemiş olduğumuz küçük çaplı Aşıklar gecesine, katılım sağlayan başta Ardahan Dernekler Federasyonu ve Ataşehir Beldiye Başkan yardımcısı Sn; Orhan ÇERKEZ. Hemşehrimiz Pendik Beldiye Başkan Yardımcısı Sn; Atakan YÜCE. Pendik Dernekler Federasyonu Başkan vekili Sn; Yaşar SAKA. Katkıda bulunan iş İnsanımız Sn; Ergin KARAHAN ve Güven KARAHAN. Tüm Dernek Başkanlarımız, iş İnsanlarımıza, kıymetli hemşehrilerimize ve dostlarımıza, kültür elçimiz olan sevgili Ozanlarımıza, Kıymetli Yönetim kurulu Arkadaşlarıma, Çamlık kebap İşletme Sahibi sevgili abimiz Kakaç Köyü Dernek Başkanı Şemistan KAPAKÇI ve ekibine, gelmek isteyen zaruri sebeplerden dolayı gelmeyen herkese, sosunuz teşekkür eder şükranlarımı sunarım.”

Göz Atın

İmamoğlu: İstanbul’u spor kenti haline getirmek istiyoruz

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), 20 farklı branşta faaliyet gösteren toplam 1.100 spor kulübüne malzeme dağıtımına …

Bir cevap yazın