Pendik KAIDER Ardahan Hanak’ta Bilişim ve Bilgisayar Sınıfı Açtı

Merkezi İstanbul Pendik’te bulunan Kars Ardahan Iğdır Derneğ (KAIDER) Ardahan Hanak İlçesi Atatürk Ortaokulu’nda Bilişim ve Bilgisayar Sınıfı kurarak açılışını gerçekleştirdiler. Açılışa Ardahan Üniversitesi Rektörü Mehmet Biber, Pendik KAIDER Kurucusu ve Onursal Başkanı, Ardahan Üniversitesi Vakfı yöneticisi ve ATA Hukuk Bürosu sahibi Avukat Serkan Kaya, Pendik KAIDER Başkanı Özcan Öfekler ve Okul yönetimi katıldı.

Avukat Serkan Kaya ”Ardahan Üniversitesi Rektörümüz Sn. Mehmet Biber ile birlikte Hanak Atatürk Orta okulunda, Derneğimiz (KAIDER) tarafından yaptırılan bilgisayar ve bilişim sınıfını açtık. Sonrasında Aksakal ailesinin bereketli sofrasına ve yeni yaptıkları evlerine misafir olduk. Başta Dernek Başkanımız Ozcan Ofekler ve yönetim kurulundaki arkadaşlar olmak üzere emek veren herkese teşekkürler” dedi.

Pendik KAIDER BAşkanı Özcan Öfekler ”Bir gönül seferberliğini daha yerine getirmenin gururunu yaşıyoruz. Çocuklarımızın daha iyi bir eğitim alması için KAİDER Ailesi ve dernek yönetimi olarak bu sefer Ardahan Hanak’ta Atatürk Ortaokulun’da Bilişim ve Bilgisayar Sınıfının açılışını büyük mutlulukla gerçekleştirdik. Başkanı olmaktan onur duydugum dernek yönetimindeki arkadaşlarıma ve bizi yanlız bırakmayıp destek olan tüm dostlara minnettarım.İyiki varsınız. Herşey çocuklarımızın geleceği için”dedi.

Göz Atın

Erkan Sarıkaya Ramazan Bayramı Mesajı

Ramazan ayı, insanlara birbirlerini sevmeyi, saygı göstermeyi ve yardımlaşmayı öğretir. Küslerin barıştığı bu bayramda mutluluk …

Bir cevap yazın