Posof İlçesinde Kaliteli ve Dayanıklı Beton Yol Yapımına Başlandı

Ardahan İli Posof ilçesinde uzun kullanım ömrü ile öne çıkan beton yol yapımına başlandı. Posof Kaymakamı Murat Mete ve İl Genel Meclisi üyelerimizin girişimleriyle beton yol projesi hayata geçirildi.

Posof Kaymakamlığı Teknik personelin altyapı zemin iyileştirme çalışması sonucu Posof İlçesi iklimi ve yüksek rakımı göz önüne alındığında dayanıklılığı ve sağlamlığı diğer yöntemlere göre daha avantajlı olan beton, günümüzde en çok kullanılan yapı malzemesidir. %100 yerli ve milli ürünler kullanılarak inşaa edilmektedir. Uzun kullanım ömrü ve seyahat konforu ile vatandaşların hizmetine sunulacak olan yollar için ekipler üstün çaba göstermektedir.

Posof Kaymakamı Murat Mete, yaptığı açıklamada ”İlçemiz Sarıdarı köyünde başlatılan ve Gümüşkavak köyü ile devam edecek olan beton yol yapımında emeği geçen ve destek olan Posof Belediye Başkanı Cahit Ulgar, İl genel meclis üyeleri Nihat Ülvan ve Necmettin Taşçı, İl Özel İdaresi ve ayrıca emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz” dedi.

 

Göz Atın

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden gençlere sürpriz

Dört farklı noktada öğrencilere sıcak yemek hizmeti sunan İzmir Büyükşehir Belediyesi, bu kez gençleri bir …

Bir cevap yazın