Saadet Kızılyar’dan Ardahanlı 350 Öğrenciye Kırtasiye Desteği

Ardahan’da köylerde dahil olmak üzere ihtiyaçlı durumdaki çok sayıda insana yaptığı yardımlarla bilinen hayırsever Saadet Kızılyar, şimdi de eğitim alanında katkı sunmaya devam ediyor. Okulların açılmasıyla birlikte Ardahan Belediyesi ve Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortak çalışmasıyla 350 öğrenciye kırtasiye malzemesi ulaştıran Kızılyar’a Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir tarafından teşekkür plaketi verildi.

ARDAHAN SEVDALISI KIZILYAR, 350 ÖĞRENCİ VE AİLESİNİ SEVİNDİRDİ

Her sene bayramlar ve diğer özel günlerde Ardahanlı vatandaşlara çeşitli yardımlarda bulunan Saadet Kızılyar, yeni başlayan eğitim öğretim döneminde öğrencilere de iyilik elini uzattı. İş insanı Serkan Kızılyar’ın annesi olan Saadet Kızılyar, Ardahan Belediyesi ve Milli Eğitim Müdürlüğü aracılığıyla şehir merkezi ile Damal ve Hanak ilçelerinde eğitim gören maddi durumu yetersiz 350 öğrenciye kırtasiye malzemesi sağladı.

BAŞKAN DEMİR’DEN KIZILYAR’A TEŞEKKÜR PLAKETİ

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir ve eşi Zuhal Demir’le dostane ilişkileri olan Ardahan sevdalısı Saadet Kızılyar, yardımsever kişiliği sayesinde kent halkının gönlünde taht kurdu. Başkanımız Demir, makamında ağırladığı Kızılyar’a şu ana dek il genelinde yüzlerce aileye sunduğu ekonomik destek ve Ardahan için yaptığı katkılardan dolayı teşekkür ederek bir plaket takdim etti.

Göz Atın

Köprülü Beldesi’nde Öğretmenlerin Lojman Sorunu

Ardahan tek Beldesi olan Köprülü Beldesi İlk ve Orta Öğretim Okullarında görev yapan öğretmenler her …