Samandöken Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Kongre Yaptı

Ardahan İli Göle İlçesi Samandöken Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, 27 Mart 2021 Cumartesi günü yapılan kongresinde mevcut yönetim yeniden seçilerek devam kararı alındı.

İstanbul Samandöken Köyü (Sinot)Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ensar Şahin, kongre sonrası yaptığı açıklama şöyle:

Değerli Samandökenli köylülerim, daha önce bilgilerinize arz ettiğimiz üzere, İstanbul Derneğimizin pandemiden dolayı bir yıldır yapılamayan olağan kongresini bu gün yapmış bulunmaktayız.

Pandemi kurallarına uyulurak yaptığımız kongrede, köylülerimizin ortak kararı ile üç isim değişikliği ile mevcut yönetimin devam etmesi uygun görülmüştür.

Elbette köylülerimizin gösterdiği teveccühe hayır diyebilmemiz söz konusu olamazdı.

Tarafımıza tevcih edilen görevi sizlere layık bir şekilde yerine getirmek, yarım kalan ve planlanan işleri bitirmek için ne gerekiyorsa, sizlerden aldığımız güç ve destekle,aynı zamanda öncelikli işlere önem vererek yapacağımızdan şüpheniz olmasın.

Şunu iyi biliyoruz ki, köyümüz ve köylülerimiz her şeyin en iyisine layıktır.

Bu gün alınan kararın köyümüze hayırlı olmasını diliyorum.

Ayrıca bu gün vefat haberini üzüntü ile öğrendiğimiz Kemal Demir’in eşi Zennure hanım teyzemize Allah’tan rahmet diliyor, Demir ailesi başta olmak üzere,tüm yakınlarına başsağlığı, sabır ve metanet diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle,bu günkü kongre de bizleri yanlız bırakmayarak, bizleri göreve layık gören, dünyanın neresinde olursa olsun gönlü bizimle olan ve köyde ikamet eden tüm köylülerime en kalbi duygularımla teşekkür ediyor, karantina da olan köyümüze geçmiş olsun dileklerimi iletiyor,berat kandilinin tüm köylülerimize hayırlar getirmesini diliyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

YÖNETİM KURULU

1.Başkan

Ensar ŞAHİN

2.Üye. Sancar KAYA

3.Üye Akın POLAT

4.Uye Öner USANMAZ

5.Üye Şemsettin PALAVAN

6..Üye Seçkin ÖZYILDIRIM

7. Üye Celal KARAKUŞ

8. Üye Şener AKÇORA

9.Üye Turgut BEYAZGÜL

Göz Atın

Ardahan Hanak Derneği Kongre Yaptı, Togay Çoban Başkan Oldu

Ardahan İli Hanak İlçesi ve Çevre Köyleri Kültür Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği 3. olağan genel …

Bir cevap yazın