TOBB Başkanı ve Ulusal Gazeteciler Ardahan’ı Ziyaret Ettiler

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, FOX Haber Genel Yayın Yönetmeni Doğan Şentürk, Çankaya Belediye Meclis Başkan Vekili Özgür Erdem İncesu, Sabah Gazetesi Haber Müdürü Erhan Öztürk ve Gazeteci Deniz Zeyrek ve SARAR şirketinde Sarar Grup Protokol Müdürü Alaattin Çoban Ardahan’ı ziyaret ettiler.

TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Gazeteciler Doğan Şentürk, Deniz Zeyrek ve Erhan Öztürk ile birlikte Ardahan’a ziyaret gerçekleştip Ardahan üniversitesi akademik yıl açılışına katılıp, TOBB tarafından yaptırılmış olan okul ve yurt açılışlarını gerçekleştirdiler. Çankaya Belediye Meclis Başkan Vekili Özgür Erdem İncesu, misafirleri yöresel Ardahan Kaz etti yemeğinde ağırladı.

Ardahan Üniversitesi 2021-2022 Akademik yılı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu’nun “Gençlere Girişimcilik Fikirleri” konulu ilk dersiyle gerçekleştirildi. Aşık Şenlik Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen programa; Ardahan Valisi Hüseyin Öner, Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, Cumhuriyet Başsavcısı Uygur Kaan Arısoy, Rektörümüz Prof. Dr. Mehmet Biber, Ardahan Barosu Başkanı Av. Murat Yolcu, İl Emniyet Müdürü Ünsal Hayal, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Ali Naci Aldemir, Göle Belediye Başkanı İlhan Gültekin, Hanak Belediye Başkanı Ayhan Büyükkaya,  Posof Belediye Başkanı Cahit Ulgar,  AK Parti İl Başkanı Kaan Koç,  FOX TV Genel Yayın Yönetmeni Doğan Şentürk, Sözcü Gazetesi Yazarı Deniz Zeyrek, Sabah Gazetesi Haber Müdürü Erhan Öztürk, TOBB Yönetim Kurulu Üyeleri Selim Kandemir, Özer Matlı, Arif Parmaksız ve Alaattin Çoban, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Mustafa Yıldız, Genel Sekreterimiz Kubilay Aras, Ardahan Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Ahmet Sonkaya,  Gençlik ve Spor İl Müdürü  Bilent Akar,  İl Defterdarı Doğan Adıgüzel,  İl Milli Eğitim Müdürü Erhan Bulut,  İl Sağlık Müdürü Dr. Erkan Özdemir,  Ardahan KOSGEB Müdürü Ramazan Sivri,  Ticaret İl Müdürü Tülay Şenel,  Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı  Çetin Demirci,  Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Yüksel Küçük,  TEMA Vakfı Ardahan İl Temsilcisi – Kadın Girişimciler Başkanı Nesrin Arslangörür, il ve ilçe oda başkanları, basın mensupları Ardahan Üniversitesi akademik-idari personeli ve öğrencileri katıldı.

Göz Atın

Maltepe’de Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Etkinliği Yaptı

Merkezi İstanbul Maltepe ilçesinde bulunan ve Başkanlığını Yaşar Geler’in yaptığı Maltepe Ardahanlılar Derneği bir sosyal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir