CHP’li Vekiller Ardahan Belediyesini Ziyaret

Saha çalışmaları kapsamında Ardahan’a gelen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir Milletvekili Mahir Polat ile Muğla Milletvekili Burak Erbay, Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir’i makamında ziyaret etti. Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Sait Atalay’ın da yer aldığı ziyarette, Ardahan’ı bambaşka bir kimliğe büründüren Başkan Demir’in başarılı çalışmaları ele alındı.

CHP Ardahan İl Başkanlığınca düzenlenen basın toplantısına katıldıktan sonra Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir’i ziyaret eden İzmir Milletvekili Mahir Polat ve Muğla Milletvekili Burak Erbay’a, Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Sait Atalay, Yüksek Disiplin Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Ersan Özsoy, Yüksek Disiplin Kurulu Genel Sekreteri Avukat Sezgin Kaya, Ankara İl Disiplin Kurulu Başkan Yardımcısı Canip Kara, İlçe Belediye Başkanları ile diğer partililer eşik etti. 1 saat süren ziyaret çerçevesinde Başkanı Demir, gerçekleştirdiği çok sayıda yatırım ve projeleri hakkında CHP’li heyete bilgi verdi. Uzun süren keyifli sohbetin ardından belediye binasından ayrılan grup, daha sonra Bungalov evler ve yakında hizmete girecek olan modern şehirlerarası otobüs terminalini gezdi.

Göz Atın

İstanbul Caddebostan’da Denizcilik Şenlikleri Nefes Kesti

İBB’nin düzenlediği ‘Denizcilik Şenlikleri, Caddebostan Plajı’nda nefes kesen gösterilerle başladı. İBB İtfaiyesi’nin arama kurtarma ekibi, …