Hakan Aydın: Görevimin Başında Olduğumu Beyan Ederim

AK Parti Ardahan İl Başkanı Hakan Aydın, Ankara’da AK Parti Genel merkezine çağrılması üzerine sosyal medyada çıkan görevden alındı haberlerine tepki göstererek görevinin başında olduğunu açıkladı.

AK Parti Ardahan İl Başkanı Hakan Aydın, sosyal medya sayfasında yaptığı açıklama şöyle:

İki gündür sosyal medyada şahsım hakkında kamuoyuna yansıyan ‘Görevden alınmaya’ dair haberler asılsız olup, gerçeği yansıtmamaktadır. Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan Beyefendi’ nin bana tevdi etmiş olduğu görevimin başında olduğumu açıkça beyan ederim.

Bu yüce davada, bana bu kutsi görevi layık gören sayın Cumhurbaşkanımızın her daim yanında ve izinde olma gayreti içinde olduğumu açıkça ifade ederim.

Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan Beyefendi, şahsım hakkında verilecek kararın tek yetkilisi ve tek mercii’dir.

Bundan dolayı Cumhurbaşkanımız bu yüce davada şahsıma hangi görevi layık görürse bizde o görevde canla başla mücadelemizi sürdüreceğiz. Dava bilincimiz makamlarla ve görevlerle sınırlı değildir.

An itibari ile görevimin başında olduğumu beyan ederim.

Kamuoyuna saygılarımla…

Göz Atın

Ardahan Yalnızçam Kayak Merkezi’nde kayak sezon açıldı

Ardahan’da kar kalınlığının yeterli seviyeye ulaşmasıyla birlikte Valimiz Hüseyin Öner, protokol üyeleri ve kayak sporcularının …

Bir cevap yazın