İstanbul’da CHP’li Belediye Başkanları, Yeni Normal Süreç İçin Toplantı Yaptılar

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ve İstanbul’daki 14 İlçe Belediye Başkanı ile toplantı yaptı. Toplantıda yeni normal sürecin planlanması yapıldı.

İstanbul’un CHP’li ilçe belediyeleri ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ile toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda pandemi sürecindeki ‘yeni normal’ dönemde atılacak adımlar konuşuldu.

CHP İstanbul İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklama şöyle ”İl Başkanımız Dr. Canan Kaftancıoğlu, salgın süresinde vatandaşa hizmet için gece gündüz demeden çalışan büyükşehir ve ilçe belediye başkanlarımızla bir araya gelerek “yeni normal” sürecin planlanması ile ilgili değerlendirme toplantısı yaptı”

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, sosyal medya sayfasından yaptığı açıklama şöyle ”Büyükşehir Belediye Başkanımız ve 14 İlçe Belediye Başkanımıza sahada hissettiğimiz, araştırmalarda gördüğümüz olağanüstü başarılarından dolayı bir kez daha teşekkür.

Salgın süresinde vatandaşa hizmet için gece gündüz demeden çalışan büyükşehir ve ilçe belediye başkanlarımızla bir araya gelerek “yeni normal” sürecin planlanması ile ilgili değerlendirme toplantısı yaptık” dedi.

Göz Atın

Ardahan Belediyesi Çalışıyor

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir’in direktifleri doğrultusunda aylardır yoğun bir tempoda ter döken belediye bünyesindeki …

Bir cevap yazın