Aykut Karagöz Serhat Ardahanspor Başkanı Oldu

Eski Başkan Fevzi Bozkurt istifa etmesi üzerine yönetim kurulu kararı ile Serhat Ardahan Spor Başkanlığına İşadamı Aykut Karagöz seçildi. Aykut Karagöz, Serhat Ardahan Spor’u 2021-2022 Bölgesel Amatör Ligi’ne hazırlamak için çalışmalara başladı.

Aykut Karagöz Başkandan İlk Açıklama Şöyle;

Çok kıymetli Ardahanlı hemşerilerim Ardahan’ımızı yeşil sahalarda temsil eden ve ilimizin tanıtımında büyük bir misyon üstlenen Serhat Ardahan sporumuzun güzide camiası;
Memleketine sevdalı olan her Ardahanlı gibi bende bu aziz toprakların çocuğu olarak memleketimize hizmet etme noktasında bugüne kadar üzerime düşen tüm görevleri hakkı ile yapmaya gayret eden bir kardeşiniz olarak bugün itibarı ile yeniden Ardahan adını elde edeceği başarılar ülkenin her yerinde duyuracak olan Serhat Ardahan sporumuzun Başkanlık görevini büyük bir onur ile üstlenmiş bulunmaktayım.
Gayemiz ilimizin simgesi olacak bir takım kurup, yönetimi, sporcuları ve taraftarı ile taraflı tarafsız herkesin taktirini kazanacak bir takım meydana getirerek özlenen başarı dolu günlere en kısa sürede ulaşmaktır.
Süratle eksiklerimizi tespit ederek, yapılması gerekenler noktasında gece gündüz demden çalışacak en kısa sürede Serhat Ardahan sporu hak ettiği yere getirecek hamleleri yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.
Serhat şehrimizin en önemli simgelerinden olan Serhat Ardahan sporumuzu hak ettiği yere getirmek adına bugünden itibaren yüreğinde memleket sevdası ile hareket eden herkesi bu yolda hep beraber omuz omuza yürümeye davet ediyorum.
Kapımızın Ardahan’ımıza hizmet etmek isteyen herkese amasız fakatsız ardına kadar açıktır ve tek hedefimiz Serhat Ardahan sporumuzun başarısıdır.
Birlikten doğacak kuvvet ile ve yeniden takımımızı üst liglere çıkarma heyecanı ile çıktığımız bu yolda tüm Ardahan kamuoyunun tam desteğini bekliyor ve bizim olanı hak ettiği noktaya çıkarmak için başlattığımız bu gönül seferberliğinde herkesi yanımızda saf tutmaya davet ediyorum.
Serhat Ardahan Sporumuzun başarısı için hem serhat şehrimizde yaşayan Ardahanlıları hem de Ardahan dışındaki tüm memleket sevdalılarını el birliği ile tek yürek olarak Serhat Ardahan Sporumuzu bir marka haline getirmeye davet ediyor çıktığımız bu kutlu yoldu Rabbimden muvaffakiyetler diliyorum.
Niyetimiz halistir inşallah akıbetimizde hayırlı olacak kimsenin şüphesi olmasın ki bu yolun sonu da şampiyonluklar olacaktır.

Aykut KARAGÖZ
Serhat Ardahanspor Başkanı

Göz Atın

Serhat Ardahanspor Sezon Açılışını Yaptı

Bölgesel Amatör Lig (BAL) karşılaşmalarında Ardahan ilini temsil eden Serhat Ardahanspor’un sezon açılış antrenmanına yoğun …

Bir cevap yazın