AKI-DER Yönetimi Ardahan’a Çıkarma Yaptı

Merkezi Ankara Çankaya’da bulunan ve Başkanlığını Canan Avşar Uzun’un yaptığı Ardahan Kars Iğdır Kadınlar Meclisi (AKI-DER) yönetimi Ardahan’da çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Ardahan Kars Iğdır Kadınlar Meclisi (AKI-DER) yönetimi hem bal Festivali’ne katılım sağladılar hem de kadınların istihdam edileceği yatırımlar hakkında görüşmeler yapıp istişarelerde bulundular.

Ardahan Kars Iğdır Kadınlar Meclisi (AKI-DER) Canan Avşar Uzun ve yönetimi başta Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir olmak üzere Hanak Belediye Başkanı Ayhan Büyükkaya, Ardahan il milli eğitim müdürü Erhan Bulut, Serhat Ardahanspor Başkanı Murat Gökdemir, Ardahan Hanak Tekstil Atölyesi, Ardahan Ticaret Odası Başkanı ÇetinDemirci, Ardahan KOSGEB İl Müdürü, Ardahan kırsal kalkınma Ajansı ve SERKA Ajansını ziyaret ettiler.

Ardahan Kars Iğdır Kadınlar Meclisi (AKI-DER) ayrıca Ardahan Kalesi’nde bir akşam yemeğinde Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, THM Sanatçı Turgay Demir, Uğur Akçay, Aşık Maksut Feryadi, Vezir Aslan, Ardahan Üniversitesi spor ve kultur Daire Başkanı Havva Vanlı ve çok sayıda bürokrat katılım sağladığı bir yemekli müzikli bir program organize ettiler.

Göz Atın

Iğdır’da Kerbela Şehitlerini Anma Programı

Iğdır kent merkezinde Ehl-i Beyt Alimleri Derneği’nin düzenlediği Hz. Hüseyin ve Kerbela şehitlerini anma programı …