Ankara ARDAFED Ardahan’da Ziyaretlerde Bulundu

Merkezi Ankara Çankaya’da bulunan Ardahan Dernekler Federasyonu, Ardahan seyahatinde Ankara ARDAFED Başkanı Ergüder Şimdi ve yöneticiler Haziran ayında çeşitli ziyaretlerde bulundular.

Ankara ARDAFED Başkanı Ergüder Şimdi ve yöneticiler; Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, Ardahan Gençlik ve Spor İl Müdürü Bülent Akar, AK Parti ardahan Milletvekili Orhan Atalay, Ardahan Valisi Hüseyin Öner, Ardahan İl jandarma komutanı Albay Ali Naci Aldemir, Ardahanda il merkezinde bulunan Serhat Ardahan Dernekler Federasyonu, Ardahan Kent konseyi Başkanı Burak Taştan’ı ziyaret edip Dernekler ve STK’lar ile ilgili bilgi alışverişinde bulundular.

Ankara Ardahan Dernekler Federasyonu (ARDAFED) Başkanı Ergüder Şimdi yaptığı açıklamada ”Ardahan Dernekler Federasyonu olarak uzun süredir covit 19 nedeniyle ara verdiğimiz Ardahan seyahatimizde nezaket ziyaretinde bulunduğumuz Ardahan Belediye Başkanımız kıymetli abim Faruk Demir bey ile Ardahan üzerine sohbet ettik ve Ardahan’a yapmış olduğu ve yapacağı projeleri anlattı bizde fikirlerimizi ilettik samimi ve içten sohbeti ve misafirperverliği için kendisine teşekkür ederim. En çokta Kura nehrinin etrafına yapacağı bungalov evlerine ve kuranın şehre kazandırılması projesine hayran kaldık. Başarılar diliyorum” dedi.

Göz Atın

İmamoğlu: İstanbul’u spor kenti haline getirmek istiyoruz

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), 20 farklı branşta faaliyet gösteren toplam 1.100 spor kulübüne malzeme dağıtımına …

Bir cevap yazın