Ankara ARDAFED Ramazan Ayında Gıda Paketleri Dağıttı

Merkezi Ankara Çankaya’da bulunan Ankara Ardahan Dernekler Federasyonu (ARDAFED) Ramazan ayında ihtiyaç sahibi hemşehrileri için içinde gıda ürünlerinin olduğu koli paketleri dağıtımına başladı.

Ankara Ardahan Dernekler Federasyonu Ergüder Şimdi, yaptığı açıklama şöyle:

Ankara Ardahan Dernekler Federasyonu olarak Ramazan’da ihtiyaç sahipleri ile paylaşmak bereketlendirmektir düşüncesi ile başlatmış olduğumuz hareket çığ gibi büyüdü ve hemşehrilerimiz yardımlaşmanın en güzel örneğini sergilediler ve isimlerini yazmamı istemedikleri için yazmıyorum ancak kendilerine çok çok teşekkür ederim. Ramazan paketlerinin en doğru şekilde yerlerine ulaştırılarak kendilerinede nereye teslim ettiğimize dair bilgi vereceğimizden de emin olabilirler. Bu ramazanda Paylaşımda bulunmak isterseniz federasyon yöneticilerimiz veya benimle irtibata geçmeniz yeterli olacaltır. Ve dağıtıma da başladık dağıtımda destek olan tüm dernek başkanlarımıza ve gönüllülere teşekkür ederim.

 

Göz Atın

İstanbul ARDAFED, Yeni Yönetimi Yol Haritasını Belirledi

İstanbul Ardahan Dernekler Federasyonu (ARDAFED) 25 kişil yönetim kurulu, 12 Eylül’de yapılan 4.Olağan kongresi ardından ilk toplantısını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir