Ankara ARDAFED Tanıtım Günleri Öncesi Ardahan’daydı

Ankara Ardahan Dernekler Federasyonu Başkanı Ergüder Şimdi ve Yönetim Kurulu üyeleri 2-3-4-5 Aralık’ta yapılacak Tanıtım Günleri öncesi Ardahan’da yerel ve ulusal basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi.

Ankara ARDAFED Başkanı Ergüder Şimdi, yaptığı açıklamada” Ardahan esnafını ziyaret ederek Ardahan Balını, Kaşarını, Kaz etini ve diğer yöresel ürünleri Ankara’da Ardahan tanıtım günlerinde tanıtmaları ve satmaları için elimizden gelen bütün desteği vereceğiz  Başkent Ankara’da bulunan yaklaşık 400 bin hemşehrimiz arasında birlik ve beraberliği sağlamak, ilimizin sahip olduğu ortak kültür ve tarihini tanıtmak amacıyla tanıtım günlerimizi gerçekleştireceğiz. Bu yıl ilk kez federasyonumuz bünyesinde düzenlenecek etkinliğimizin amacı il, ilçe ve köy derneklerimizle birlikte memleketimizle özdeşleşen değerlerimizi tüm dünyaya tanıtmaktır. Güzel bir noktadayız, Ardahan’da ki esnafımız da destek olsun ve tanıtım günlerimize gelsinler. Hepsine ne destek verilmesi gerekiyorsa vereceğiz. Ardahan’da ki bal üreticilerimizi, kaşar üreticilerimizi, yöresel ürünlerimizin imalatını yapan üreticilerimizi tanıtım günlerimize davet ediyorum” dedi.

Göz Atın

Maltepe’de Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Etkinliği Yaptı

Merkezi İstanbul Maltepe ilçesinde bulunan ve Başkanlığını Yaşar Geler’in yaptığı Maltepe Ardahanlılar Derneği bir sosyal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir