Ankara Ardahan İl Derneği Kongre Yaptı

Merkezi Ankara Gölbaşı'nda bulunan Ankara Ardahan İl Derneği 29 Aralik 2019 Pazar günü olağan kongresini yaptı. Kongrede Yücel Aktaş yeniden Ankara Ardahan İl Dernek Başkanı seçildi.

Ankara Ardahan İl Derneği kongresinde aynı zamanda 2019- 2021 döneminde görev yapacak Yönetim ve Denetim Kurulları ile Federasyon Delegelerinin seçimi yapıldı. Kongrede 7 Mart 2020'de Ankara Ardahan İl Derneği dayanışma gecesi düzenleneceği açıklandı.

Ankara Ardahan İl Dernek Başkanı Yücel Aktaş yaptığı açıklamada ''Değerli Yonetim Kurulu, Ankara Ardahan İl Dernegi olarak 29 Aralık 2019 tarihinde Gölbasında Ardahanın birçok kesiminden hemşehrilerimizle Genel Kurulumuzu gerçeklestirdik. Samimi ve sıcak bir ortamda gercekleştirilen Genel Kurul sonucu Derneğimizin Yönetim ve Denetim Kurulları faaliyet raporları oybirligi ile başkanlığımda kabul edilmistir. Aynı zamanda 2019- 2021 döneminde görev yapacak Yönetim ve Denetim Kurulları ile Federasyon Delegelerinin seçimi yapılmıştır.Yeni yönetimimizin hepimize hayırlı olmasını diliyorum. 7 mart 2020 tarihinde yeni yönetimimizle birlikte Ankara Ardahan il Derneği olarak Birlik ve Beraberlik Gecesi düzenleneceğimizi bilgilerinize sunarız'' dedi.

Göz Atın

Ardahan Hanak Derneği Kongre Yaptı, Togay Çoban Başkan Oldu

Ardahan İli Hanak İlçesi ve Çevre Köyleri Kültür Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği 3. olağan genel …

Bir cevap yazın