Ankara’da Ardahan Tanıtım Günlerine Yoğun İlgi Vardı

Ankara Ardahan Dernekler Federasyonu (ARDAFED) tarafından, 02-05 Aralık 2021 tarihleri arasında Ankara Altınpark ANFA Fuar ve Kongre Merkezi’nde ”Ardahan Tanıtım Günleri” Perşembe günü yapılan açılış ile başladı.

Ankara Ardahan Dernekler Federasyonu organizasyonu ile Ankara’daki ilçe ve köy derneklerinde destek verdiği  Ardahan Tanıtım Günlerine Ardahan yerel yöneticiler yoğun ilgi gösterdi. Ardahan’ın il, ,lçe ve Belde Belediyeleri stand açarak yöresel ürünlerini tanıtmaya çalışıyorlar. Ayrıca Ardahan yöresel yiyecekleri Kaşar peyniri, Bal ve diğer yöresel ürünler satışı yapılıyor.

Ardahan tanıtım günleri açılışına Eski UDH Bakanı ve AK Parti Kars Milletvekili Ahmet Arslan, AK Parti Ardahan Milletvekili Orhan Atalay, Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, Ardahan Valisi Hüseyin Öner, ATSO Başkanı Çetin Demirci, Eskişehir Vali Yardımcısı Salih Altun, Karabük Valisi Fuat Gürel, 21. dönem Samsun Milletvekili Yekta Açıkgöz, Ardahan Üniversitesi Rektörü, Ankara Vali Yardımcısı Mustafa Erkayıran, AK Parti Ardahan İl Başkanı Kaan Koç, CHP Ardahan İl Başkanı Yalçın Taştan, Eski Bingöl Emniyet Müdürü Gazi Atalay Ürker, Göle Belediye Başkanı İlhan Gültekin, Hanak Belediye Başkanı Ayhan Büyükkaya, Damal Belediye Başkanı Ergin Önal, Köprülü Belediye Başkanı Yücal Akkoç, federasyon, dernek, STK ve siyasi parti temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.

Ankara’da 2 Aralık’ta başlayan Ardahan Tanıtım Günleri 5 Aralık’a kadar devam edecek.

Göz Atın

Iğdır’da Kerbela Şehitlerini Anma Programı

Iğdır kent merkezinde Ehl-i Beyt Alimleri Derneği’nin düzenlediği Hz. Hüseyin ve Kerbela şehitlerini anma programı …

Bir cevap yazın