Ankara’da Kars Ardahan Iğdır Tanıtım Günleri Başlıyor

Merkezi Ankara Gölbaşı’nda bulunan ve Başkanlığını Erdoğan Yıldırım’ın yaptığı Kars Ardahan Iğdır Dernekler Fedarasyonu tarafından organizasyonu yapılan, 6. Kars Ardahan Iğdır Tanıtım Günleri 24-27 Kasım 2022 tarihlerinde yapılacağı açıklandı.

Ankara’da büyük buluşma heyecanı başladı. Güneşin ilk doğduğu topraklardan Başkente büyük buluşma 24-27 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek. Ankara’da Atatürk Kültür Merkezi Başkent Millet Bahçesinde gerçekleştirilecek olan Kars Ardahan ve Iğdır 6. Tanıtım Günleri için hazlıklar başladı.

Ankara’da, “Güneşin ilk doğduğu topraklar” sloganı ile 24-27 Kasım 2022 tarihlerinde Kars Ardahan Iğdır Tanıtım Günlerinin 6’ncısı düzenlenecek. 4 gün sürecek olan tanıtım günlerinde 3 ilin rüzgarı esecek. Kars Ardahan Iğdır tanıtım günlerinde yöresel ürünler tanıtılacak, yörenin sanatçıları, ozanları, yazarlar ve ses sanatçıları yer alacağı açıklandı.

Göz Atın

İzmir’de Yerleşime Uygunluk Haritası Oluşturulacak

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in başkanlığında düzenlenen ve uzmanları buluşturan “İzmir Afet Planı-Deprem Hazırlık …