Ankara’da Kars Ardahan Iğdır Tanıtım Günleri Yapılacak

Merkezi Ankara Gölbaşı’ında bulunan ve Başkanlığını Erdoğan Yıldırım’ın yaptığı Kars Ardahan Iğdır Dernekler Federasyonu (KAI-FED) 21-22-23-24 Ekim 2021 tarihlerinde Ankara Altınpark Fuar alanında tanıtım günleri yapacak.

KAI Tanıtım Günleri için hazırlık çalışmalarını sürdüren Kars, Ardahan ve Iğdır Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Dr. Erdoğan Yıldırım, Ardahan Valisi Hüseyin Öner, Kars Valisi Türker Öksüz başta olmak üzere, Iğdır  Valisi Hüseyin Engin  Sarııbrahim, Üniversite rektörleri, Kaymakamlıklar, STK  başkanları, il ve ilçe Siyasi Parti Temsilcileri ve yörenin esnafları ile görüşmelere devam ediyor.

Ankara Altındağ Altınpark’ ta gerçekleşecek olan tanıtım günlerine yoğun bir katılım ve talep olması bekleniyor. Yöresel ürünlerin tanıtılacağı tanıtım günlerine, yörenin sanatçıları, Ozanları, yazarlar  ve ses sanatçıları katılacak. Aynı zamanda ise, Beyaz eşya ve elektronik eşya çekilişleri gerçekleştirilecektir.

Tanıtım günlerinin gerçekleşmesi için yapılan görüşmeler ve etkinliklerin hazır olduğu öğrenilirken, Kars Ardahan, Iğdır Tanıtım Günleri için İzmir, İstanbul, Bursa ve Ankara’dan yoğun katılımların olması bekleniyor.

Kars Ardahan Iğdır  Federasyonu Genel Başkanı Dr. Erdoğan Yıldırım’ın öncülüğün de gerçekleşecek olan tanıtım günlerine, katılan tüm hemşerilerimize çekiliş sonucunda çeşitli hediyeler ve çeşitli elektronik beyaz eşya ürünleri verilecek.

Ardahan, Kars, Iğdır Dernekler Federasyonu (KAIFED) öncülüğünde düzenlenen “Tanıtım günleri” etkinliği “Güneşin Doğduğu İlk Topraklar” teması ile başlayacak. Başkan Dr. Yıldırım: “Tüm Ardahanlı, Karslı, Iğdırlı hemşehrilerimizi tanıtım günlerine katılmalarını bekliyoruz” dedi.

Göz Atın

Obeziteye dur diyecek 13 altın öneri

Obezite, günümüzün en büyük sağlık sorunlarından biri. Obezitenin yol açtığı farklı hastalıklar nedeniyle dünyada her …

Bir cevap yazın