ARDAFED Ardahan’da Tanıtım Günleri İçin Kahvaltılı Toplantı Yaptı

Merkezi İstanbul Ataşehir’de bulunan ve 54 Ardahan Derneği çatı örgütü olan İstanbul Ardahan Dernekler Federasyonu (ARDAFED) 16-20 Aralık’ta İstanbul Maltepe sahilinde düzenleyeceği tanıtım günleri için kahvaltılı basın toplantısı düzenledi.

İstanbul Ardahan Dernekler Federasyonu (ARDAFED) 20 Kasım Pazar günü Alaşara cafede basın toplantısı düzenledi. 16-20 Aralık’ta İstanbul Maltepe sahilinde yapılacak Kars Ardahan Iğdır tanıtım günleri öncesi Ardahan’da ARDAFED Başkanı Orhan Çerkez’in ev sahipliğinde düzenenlenen kahvaltılı basın toplantısına Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, Ardahan Eski Belediye Başkanı Faruk Köksoy, Hanak Belediye Başkanı Ayhan Büyükkaya, Köprülü Belediye Başkanı Yücel Akkoç, CHP Ardahan il Başkanı Yalçın Taştan, MHP Ardahan il Başkanı Hülya Davutoğulları, Ardahan Ticaret Odası Başkanı Çetin Demirci, gazeteciler ve Ardahan’daki çok sayıda STK ve Siyasi parti temsilcileri katıldı.
Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, kentin kültürünü, yöresel lezzetlerini ve tarihi değerlerini tanıtmak amacıyla gerçekleştirilecek olan ‘Kars-Ardahan-Iğdır tanıtım Günleri’nin önemine değinerek; ”İlimizi en güzel şekilde tanıtarak birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek amacıyla yapılan etkinlikle bu şehrin güzelliklerini bütün Türkiye ile paylaşmaktan, Ardahan’ı tanıtmaktan büyük gurur duyacağız. İstanbul’da yaşayan bütün Ardahanlı hemşerilerimizle buluşmanın mutluluğunu yaşayacağız ”dedi.

Göz Atın

Pandemi sonrası zengin turist çekmek isteyen 6 ülke

Pandemi kısıtlamalarının gevşetilmesi ile tüm dünya turizminde hızlı bir canlanma görülse de bazı ülkeler gelen …

Bir cevap yazın