ARDAFED Ardahan’da Yapılan Kütüphaneler İçin Sponsorlara Plaket

İstanbul Ardahan Dernekler Federasyonu, KAR-DER ve Ataşehir Eğitim Derneği ortak projeleri ile Ardahan’da yapılan kütüphaneler için İstanbul’da sponsorlara plaketleri verildi.

22 Ocak Cumartesi günü Ataşehir Mihran Cafede yapılılan kahvaltılı toplantıya Ataşehir Belediye Başkan yardımcısı ve Ardahan Dernekler Federasyonu Başkanı Orhan Çerkez, CHP Ataşehir Belediye meclis üyesi Kurtuluş Özaydın, Ataşehir Eğitim Derneği kurucu Başkanı Turgay Kılıç ve KAR-DER Başkan yardımcısı Recep Akçay, KAR-DER yöneticileri Murat Aşçı, Duygu Akçay, Gazeteciler Erkan Sarıkaya, Derya Arslan ve Serkan Şimşek katıldı.

Ardahan Dernekler Federasyonu Başkanı Orhan Çerkez, Ardahan’da yapılan Kütüphanelere sponsor olan YED-PA Yönetim kurulu Başkanı Salih Atılgan, Bir Dileğim Var Dernek Başkanı Alper Türedi, Kadir Kavakçı, Nihat Aktürk, Gülbeyi Demirkaya anısına Şile Saklıgöl’e, Gönül Akçay anısına Duygu Akçay’a Ardahan Valiliği tarafından hazırlanan plaketleri verdi.

KAR-DER Başkan yardımcısı Recep Akçay aptığı açıklamada ”Mustafa Kemal Atatürk’ün Çocuklar için söylediği çok güzel bir söz var. ‘Çocuklar geleceğimizin güvencesi, yaşam sevincimizdir.’ Biz KAR-DER Ailesi olarak bu çocuklara bir nebze katkıda bulunduk ise ne mutlu bize. Bu projeye imza atan başta Orhan Çerkez Başkanımı ve değerli paydaşlarını tebrik ederim”dedi.

Göz Atın

Iğdır’da Kerbela Şehitlerini Anma Programı

Iğdır kent merkezinde Ehl-i Beyt Alimleri Derneği’nin düzenlediği Hz. Hüseyin ve Kerbela şehitlerini anma programı …