ARDAFED İstanbul’da 3. Ardahan Tanıtım Günleri Yapacak

Merkezi İstanbul Ataşehir’de bulunan ve Başkanlığını Orhan Çerkez’in yaptığı 52 Ardahan Derneğin çatı örgütü İstanbul Ardahan Dernekler Federasyonu (ARDAFED) Maltepe sahilinde yöresel ürünler tanıtım günleri düzenleyecek.

İstanbul Ardahan Dernekler Federasyonu (ARDAFED) 16-17-18-19 Aralık 2021 tarihlerinde İstanbul Maltepe sahili İBB etkinlik alanında yöresel ürünlerin tanıtılacağı 3. Ardahan tanıtım günleri etkinliği yapacak. ARDAFED pandemi süreci öncesi iki deafa Maltepe sahilinde tanıtım günleri etkinliği yapmıştı. İstanbul Ardahan Dernekler Federasyonu (ARDAFED) Başkanı Orhan Çerkez yaptığı açıklamada ” Ardahan tanıtım günleri için hazırlıklara başladık. Etkinlik Organizasyonu için bir komite oluşturduk. İstanbul’da Ardahan yöresel ürünlerini ve kültürünü tanıtmak için çok tüm üye Dernekler ile istişare yaparak geniş bir katılım ile etkinliğimizi yapacağız” dedi.

 

Göz Atın

İmamoğlu: İstanbul’u spor kenti haline getirmek istiyoruz

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), 20 farklı branşta faaliyet gösteren toplam 1.100 spor kulübüne malzeme dağıtımına …

Bir cevap yazın