ARDAFED’den Serhat Ardahanspor’a Tam Destek

Merkezi İstanbul Ataşehir’de bulunan Ardahan Dernekler Federasyonu Başkanı Orhan Çerkez, Serhat Ardahanspor Başkanı Aykut Karagöz ve yönetimi ile bir araya geldi.

Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda İstanbul Ardahan Dernekler Federasyonu Başkanı olan Orhan Çerkez, 25 Kasım Perşembe akşamı Serhat Ardahanspor Başkanı Aykut Karagöz ile Ataşehir Belediyesi’ndeki makamında bir araya gelerek destek açıklaması yaptı. Görüşmeye ARDAFED Denetim kurulu Başkanı Şemsettin Şenel, Serhat Ardahanspor Başkan yardımcısı Sezgin Kaya, THM Sanatçısı Mehmet Yılmaz, Gazeteciler Erkan Sarıkaya, Barış Bilgin, Mustafa Küpeli, Yusuf Şit ve Serhat Ardahanspor yönetimi katıldı.

Ardahan Dernekler Federasyonu Başkanı Orhan Çerkez yaptığı açıklamada “Serhat Ardahanspor için İstanbul’da bir dayanışma gecesi yapma kararı aldık. Ayrıca 16 Aralık’ta yapacağımız tanıtım günlerinde Serhat Ardahanspor’a destek olacağız. Kars ziyaretimizde bir davet üzerine Karsspor takımını ziyaret ettik. Burada herhangi bir prim sözü verilmedi ortada yanlış bir algı oluşturulmaya çalışıldı. Bizim için öncelik Ardahan’dır. Çok kısa süre önce göreve geldikten  sonra ARDAFED’in 85 bin lira borcunu kapattık. Ardahan’da öğrencilere giyim yardımı ve okullara satranç takımları gönderdik. Ardahan’da sinana günleri düzenleyeceğiz. Bir çok okula kütüphane yapacağız. Ardahan’a yönelik projelerimiz devam edecek” dedi.

Göz Atın

Iğdır’da Kerbela Şehitlerini Anma Programı

Iğdır kent merkezinde Ehl-i Beyt Alimleri Derneği’nin düzenlediği Hz. Hüseyin ve Kerbela şehitlerini anma programı …

Bir cevap yazın