Ardahan Eğitim ve Kültür Derneği, ARDAFED Üyeliğinden Ayrılıyor

Merkezi İstanbul Başakşehir’de bulunan Ardahan Eğitim ve Kültür Derneği, İstanbul Ardahan Dernekler Federasyonu üyeliğinden ayrılma kararı aldığını açıkladı.

Ardahan Eğitim ve Kültür Derneği Basın Açıklaması Şöyle:

Kıymetli Kamuoyumuz ;

Ardahan Eğitim ve Kültür Derneği olarak 2010 yılından bu yana Ardahan Dernekler Federasyonunda üyeliğimiz bulunmakta olup , aradan geçen yıllarda gerek maddi ve gerekse manevi her türlü desteği verdiğimizi gerçekten bu davaya inanan herkes bilir.

2010 yılında Ardahan Dernekler Federasyonunun kuruluş aşamasında her türlü desteği sunarak Federasyona üye yaptığımız Ardahan Eğitim ve Kültür Derneğini – YİBO –  19 Mayıs 2021 tarihi itibari ile federasyon üyeliğinden alma kararı almış bulunmaktayız. Üyeliğin düşürülmesi ile ilgili noter kanalı veya dernekler masasına başvurumuzu yapacağız.

Ardahan Eğitim ve Kültür Derneği olarak şimdiye kadar sadece Ardahan da 42 proje gerçekleştirerek başta Eğitim , Kültür , Sanat ve Tarih alanında bölgemize katkıda bulunduk.

Maalesef kendi elimizle büyük üstatlarla kurmuş olduğumuz Federasyonumuzdan bu denli kırgın gitmek bizi üzmüştür. 2010 Yılın da bu federasyonu kurma aşamasında başta Tuncer Dağ, Güven Doğruyol, Ahmet Demirbaş, Yaşar Geler, ve bu federasyonun kurulmasına emek veren herkese sonsuz teşekkür ediyorum. Ayrıca iki dönem başkanlık yapan Sn. Fakir Yılmaz’a katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.

Saygı ve sevgilerimizle kamuoyumuza duyurulur.

Aslan Murat ŞENEL

Başkan Yardımcısı

Ardahan Eğitim ve Kültür Derneği

Göz Atın

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden gençlere sürpriz

Dört farklı noktada öğrencilere sıcak yemek hizmeti sunan İzmir Büyükşehir Belediyesi, bu kez gençleri bir …

Bir cevap yazın