Ardahan Kars Iğdır Kadın Meclisi İlk Toplantısını Yaptı

Kısa süre önce resmi kuruluşunu tamamlayan Ardahan Kars Iğdır Kadın Meclisi 23 Ekim 2021 Cumartesi günü ilk yönetim kurulu toplantısını yaptı.

Merkezi Ankara Çankaya’da bulunan ve Başkanlığını Canan Avşar Uzun’un yaptığı Ardahan Kars Iğdır Kadın Meclisi (AKI-DER KADIN MECLİSİ) ilk yönetim kurulu toplantısında yapılacak projeler ve görev dağılımı yapıldı.

Canan Avşar Uzun Açıklaması Şöyle:

Değerli dostlarım, Ardahan Kars Iğdır’lı hemşerilerimizle birlikte bir Kadın Meclisine ihtiyaç olduğunu düşünerek yapmış olduğumuz istişareler neticesinde Çankaya’da ARDAHAN KARS IĞDIR KADINLAR MECLİSİ’mizi (AKI-DER KADINLAR MECLİSİ) kurmuş bulunuyoruz.

5253 sayılı Dernekler Yasası gereği her derneğin bir tüzüğü vardır. Tüzüğün amaçları doğrultusunda yardımlaşma, dayanışma,eğitim, öğretim, maddi ve manevi her nevi elimizden geldiğince hemşerilerimizin yanında olacağımızı ve bundan sonraki faaliyetlerimizi yeni kurmuş olduğumuz KADINLAR MECLİSİMİZ üzerinden yapacağımızı, hemşerilerimizin yanında olacağımızı buradan bütün Ardahan Kars Iğdırlı hemşehrilerimize duyuruyoruz.Ülkemize, bölgemize hayırlı olsun.

Göz Atın

Kars Belediyesi Parklarda Bakım-Onarım ve Yıkama Çalışmaları

Kars Belediyesi Bahar ayının gelmesiyle birlikte vatandaşlarımızın daha temiz bir ortamda vakit geçirmeleri için il …

Bir cevap yazın