Ardahan Meşedibi Köyü Derneği Kongre Yaptı

Merkezi İstanbul Esenyurt’ta bulunan Ardahan Merkez Meşedibi köyü (Morofka) Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği  kongre yaptı.

Meşedibi Köyü Derneği 22 Haziran Pazartesi günü Esenyurt’taki Dernek merkezinde yapılan kongrede Derneğin onursal Başkanı Şerafettin Aktürk ve Ardahan Vakfı Başkanı Celil Ünlü katıldı. Meşedibi köyü (Morofka) Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Konresinde mevcut Başkan Özcan Düğmeci tek aday olarak oy birliği ile yeniden Başkan seçildi.

Meşedibi Köyü Derneği Başkanı Özcan Düğmeci yaptığı açıklamada ”Köyümüze ve insanlarımız  hizmet etmekten onur duyuyoruz. Birlik bereaberlik içinde kültürümüzü genç kuşaklara aktarmak için elimizden geleni yapacağız. Bugün kongremiz hayırlara vesile olması temeni ederim kıymetli onursal başkanımız sayın Şerafettin Aktürk, Ardahan Vakfı başkanı sayın Celil Ünlü başta olmak üzere katılan bütün köylülerimize kendim adıma ve yönetimim adına teşekkür ederim” dedi.

Göz Atın

Katılımcı Kentler Projesi Maltepe’de hayata geçiyor

Kamusal alanda iklim odaklı diyalog ortamları yaratmayı hedefleyen Katılımcı Kentler Projesi’nin ilk toplantısı İstanbul Maltepe …

Bir cevap yazın