Ardahan STK’ları Şişli Belediyesini Ziyaret Ettiler

Ardahan Dernekler Federasyonu, Hoçvan Dernekler Federasyonu ve Damal Dernekler Federasyonu yöneticileri Amcasını ve Dayısını kaybeden Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin’i ziyaret ederek taziyede bulundular.

Ardahan STK’ları geçen hafta hayatını kaybeden Şişli belediye Başkanı Muammer Keskin’in amcası Farız Keskin ve ikinci gün hayatını kaybeden Dayısı Salim Şentürk için taziye ziyaretinde bulunarak başsağlığı dilediler.

Şişli belediyesinde gerçeklen taziye ziyaretinden çok mutlu olduğunu dile getiren Şişli belediye başkanı Muammer keskin ARDA FED Başkan ve yöneticilerine teşekkür etti.

Taziye ziyaretine ARDA FED Genel Başkan Orhan Çerkez, Hoçvan Dernekler Fed Genel başkanı Burhan Özer, ARDA FED Genel Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan, ARDA FED Genel Başkan yardımcısı Dr. Gazi Karakurt,  ARDA FED Genel Başkan yardımcısı Ekrem Tekçe, Danışma Meclis üyesi Gazeteci Mustafa Küpeli, Kadın kolları başkanı Sebahat Kaya, Yönetim kurulu üyesi Sönmez Küpeli, Damal Dernekler Federasyon başkan vekili Damal FED Genel başkan yardımcısı Güvenç İkto ve beraberindeki heyet katıldı

Göz Atın

İzmir’de Yerleşime Uygunluk Haritası Oluşturulacak

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in başkanlığında düzenlenen ve uzmanları buluşturan “İzmir Afet Planı-Deprem Hazırlık …