Ardahan Vakfı Dayanışma Gecesi Yapacak

Ardahan Vakfı Başkan Yardımcısı Burhan Aktaş’ın organizasyonu yaptığı etkinlik, Kocaeli Çayırova’da Naim Süleymanoğlu Kültür Merkezinde Saat 19.00-24.00 arasında Kaz Etinin ikram edileceği gece yapılacak.

Merkezi İstanbul Başakşehir’de bulunan ve Başkanlığını Celil Ünlü’nün yaptığı Ardahan Vakfı tarafından yapılan 55’e yakın projenin tanıtılacak gece ayrıca 19 Mayıs 2023’de inşaatına başlatılacak olan 23 metre yüksekliğinde ki saat kulesinin tanıtımı yapılacak.

Vakıf Başkanı Celil Ünlü yaptığı açıklama şöyle;

“ Bir Taş da Sen Koy adlı kampanyamıza destek vererek sizde Tarih’de ki yerinizi alın.  Ardahan Vakfının Eğitim, Kültür, Sanat ve Tarih alanlarında yapmış olduğu 55’e yakın projesini tanıtacağı gecede ayrıca 19 Mayıs 2023 de inşaatına başlayacağı 23 metre yüksekliğinde ki saat kulesinin tanıtım gecesinde sizleri aramızda görmekten şeref duyacağız.

Rasûlullah (sav) buyurdular: “İnsanların en hayırlısı, insanlara en çok faydalı olanıdır.” VAKFET, YAŞAT, YAŞA…  Ardahan Vakfı Saat Kulemiz tarihte durduğu sürece adınız hep var olacaktır. Cumhuriyetimizin 100. yılına armağan edeceğimiz saat kulemize bir tuğlada siz koyarak tarihte ki yerinizi alın. 12 yılık tarihimizde ilk defa yapacağımız gecemizde ki bilet sayısı 500 ile sınırlı olup, yerinizi ayırtmayı lütfen unutmayınız” dedi.

Göz Atın

Ardahan Kurtuluş Yıldönümü Ankara’da Kutlanacak

Merkezi Ankara Çankaya’da bulunan ve Başkanlığını Yücel Aktaş’ın yaptığı Ankara Ardahan İl Derneği, Ardahan ilinin …