Ardahan’da Sinama Fim Günleri 12 Ocak’ta Başlıyor

Merkezi İstanbul Ataşehir’de bulunan ve 62 Ardahan Derneğin çatı örgütü olan İstanbul Ardahan Dernekler Federasyonu, Ataşehir Belediyesi, Ardahan Belediyesi ve Ataşehir Kent Konseyi’nin desteği ile 12-16 Ocak tarihlerinde Ardahan Film Günleri düzenliyor. 12 Ocak’ta başlayacak Ardahan Film Günleri’nde Dursun Akçam Kültür Evi ile Ardahan Halk Eğitimi Merkezi’nde toplam 10 film gösterilecek.

Sinema salonu olmayan Ardahan’da Sinema Topluluğu öncülüğünde, 12-16 Ocak tarihleri arasında Film Günleri düzenlenecek. Ardahan Sinema Topluluğu öncülüğünde ARDAFED ve Film-Koop işbirliğiyle ile Ataşehir Belediyesi, Ardahan Belediyesi desteğiyle gerçekleşecek olan etkinlikte 3’ü animasyon toplam 11 film gösterilecek.

Yönetmen söyleşilerinin de düzenleneceği etkinlikte, Şükrü Alaçam, Faruk Hacıhafızoğlu, Vuslat Saraçoğlu, Hüseyin Karabey, Pelin Esmer ve Sefa Öztürk Ardahan’da izleyicilerle buluşacak. Ayrıca sinema yazarı Şenay Aydemir’in moderatörlüğünde “Yönetmenlerle Sinema Konuşuyoruz” adıyla bir de panel düzenlenecek. Gösterimler ücretsiz olacak ve 12-16 Ocak tarihleri arasında, Dursun Akçam Kültür Evi ve Halk Eğitim Merkezi’nde yapılacak.

Göz Atın

İmamoğlu: İstanbul’u spor kenti haline getirmek istiyoruz

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), 20 farklı branşta faaliyet gösteren toplam 1.100 spor kulübüne malzeme dağıtımına …

Bir cevap yazın