Ardahan’daki STK’ar Tek Yürek Oldu

Ardahan STK’ları Türkiye’nin İdlib’de yaptığı Bahar Kalkanı Harekatı’na destek açıklaması yaptı. Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu’nda düzenlenen basın açıklamasında Ardahan’daki sivil toplum kuruşu temsilcileri bir araya geldi.

Suriye İdlib bölgesinde gerçekleşen hain saldırıya tepki amacıyla yapılan toplantıda STK’lar adına açıklamada bulunan Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Demirci , 81 ilde Türkiye’nin önde gelen 30’a yakın meslek örgütü, sendika fedarasyonu ve sivil toplum kuruluşlarının ortak basın açıklaması yaptığını söyledi. ATSO ile sivil toplum kuruluşları ve sendika temsilcileriyle bu kritik dönemde milletin ve devletin yanında olduğunu göstermek için irade beyanında bulunduklarının altını çizen Demirci, “Üstlendiğimiz sorumluluğun hakkını vererek hareket ettik. Bugün İdlib’de gerçekleşen hain saldırıya ilişkin ortak tepkimizi gösteriyoruz. Öncelikle vatanının huzuru, güvenliği ve mazlumlara müdafaa etmek üzere üslendikleri görevde şehit olan tüm kahraman askerlerimizin ruhları şad olsun. Rabbim şehitlerin mekanını cennet mekan eylesin. Yakınlarına sabır, metanet, yaralılara acil şifalar nasip eylesin. Milletimizin başı sağ olsun” dedi.

Göz Atın

İBB’den 75 bin öğrenciye geri ödemesiz 4 bin 500 TL burs

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB)’nin üç yıldır artırarak devam ettirdiği ‘Genç Üniversiteli Desteği’ projesinde 75 bin …

Bir cevap yazın