ARDAKON AK Parti İstanbul İl Başkanlığını Ziyaret Etti

Merkezi İstanbul Kartal’da bulunan ve Başkanlığını Sami Atıcı’nın yaptığı 3 Ardahan Dernekler Federasyonu çatı örgütü olan Ardahan Konfederasyonu (ARDAKON) 29 Haziran Çarşamba günü AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe’yi makamında ziyaret ettiler.

Ziyarete ARDAKON Başkan Vekili Adnan Köroğlu, Başkan yardımcısı Sait Karaca, Başkan yardımcısı Meryem Korkut Demirci, Parti Kartal Belediye meclis üyesi Arzu Öğüt Şimşek, ULAK Başkanı Fatih Sinan Yılmaz, Ak Parti Esenyurt Belediye meclis üyesi Aytaç Özer, İş Adamı Güven Yıldız, THM Sanatçısı Cansu Yolcu ve Sultanbeyli Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Fadime Aydın katıldı.

Ardahan Konfederasyonu (ARDAKON) Başkanı Sami Atıcı yaptığı açıklamada “Ak parti İstanbul İl Başkanı Sn Osman Nuri Kabaktepe’yi makamında ziyaret ederek, Hasbihal ettik. Kıymetli Başkanımız ve yönetimine samimi ve içten, misafirperverlikleri için şükranlarımızı sunarız.” dedi.

Göz Atın

Ardahan Belediyesi Çalışıyor

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir’in direktifleri doğrultusunda aylardır yoğun bir tempoda ter döken belediye bünyesindeki …